cropped-500x500slider_logo.png.jpg

Fundacja Nie Zostaniesz Sam

Pomoc potrzebującym w Polsce

DLACZEGO POMAGAMY oraz HISTORIA UDZIELANEJ POMOCY.

Coraz więcej osób zgłasza się do naszej fundacji z prośbą o pomoc. Nie o jakąś wyjątkową. Często po prostu chodzi o paczkę żywnościową z konserwami, słodyczami, ciastem, serem, wędliną… Proszą również dlatego, że im nie starcza na leki, bieżące miesięczne opłaty za mieszkanie, wodę, prąd. Czasami dzwonią o pomoc z powodu rodzinnego lub materialnego nieszczęścia, jak śmierć współmałżonka, pożar, zalanie mieszkanie…

Stosujemy nasz wewnętrzny system weryfikacji prawdziwości takich potrzeb. Jednak, gdyby nawet czasami te osoby coś by tam “naciągnęły”, to i tak jest to niczym w porównaniu z tym, jakie ich spotykają życiowe trudności.

Postanowiliśmy działać, wiedząc, że często nawet drobny gest, krótka rozmowa, nieduża kwota pieniędzy pomogą przetrwać ciężkie chwile życia.

1 kwietnia 2021 r, to początek realizacji naszego projektu mającego na celu zapewnienie możliwie regularnej pomocy finansowej lub materialnej osobom będącym w ciężkiej sytuacji życiowej.

DO CZEGO DĄŻYMY?

Chcemy wspierać potrzebujące osoby. Kwotami niedużymi, ale w możliwie regularnych odstępach czasu, np. co miesiąc.

O CO PROSIMY?

Szanowni Państwo,

Prosimy o finansowe wsparcie naszego projektu, chociażby niedużymi, ale regularnymi kwotami. Pozwoli to nam na w miarę stabilne dystrybuowanie pomocy osobom będącym w największej potrzebie.
Już teraz za to bardzo dziękujemy.

cropped-500x500slider_logo.png.jpg

BLOG

Lista wspieranych osób i udzielana im pomoc
(potrzebujący w Polsce)

Poniżej znajduje się zestawienie potrzebujących osób, powody, dla których zwracają się do nas o wsparcie oraz historia udzielonej im pomocy. Najwyżej znajdują się te osoby, którym pomoc nie była udzielona najdłużej, a najniżej te, którym pomoc była przekazana ostatnio.