Jesteśmy, aby pomagać

Fundacja - różne, na skróty.

Oto zestawienie różnych dokumentów związanych z powołaniem fundacji, jej działalnością,
z Darczyńcami oraz z beneficjenatami pomocy.

Jak wpłacać Darowizny

Przekierowanie do strony, gdzie są przedstawione możliwe sposoby wniesienia Darowizny na dobroczynną działalność fundacji.

BLOG - pomoc potrzebujacym w POLSCE

Po kliknięciu zostaniecie Państwo przekierowani na stronę projektu pomocy osobom POTRZEBUJĄCYM W POLSCE do sekcji, gdzie chronologicznie są przedstawiane wydarzenia związane z tym przedsięwzięciem.

BLOG - pomoc dzieciom ze slumsów KALKUTY, Indie

Po kliknięciu zostaniecie Państwo przekierowani na stronę projektu pomocy DZIECIOM ZE SLUMSÓW KALKUTY do sekcji, gdzie chronologicznie są przedstawiane wydarzenia związane z tym przedsięwzięciem.

BLOG - pomoc dzieciom na KUBIE

Po kliknięciu zostaniecie Państwo przekierowani na stronę projektu pomocy DZIECIOM Z KUBY do sekcji, gdzie chronologicznie są przedstawiane wydarzenia związane z tym przedsięwzięciem.

Raport o życiu w slumsach w Kalkucie, Indie

Dokument przedstawiający warunki życia w slumsach Kalkuty, rodzaje zagrożenia dla życia, które tam występują oraz krótki rys historyczny pokazujący genezę powstania slumsów i prób rozwiązania ich problemów.

Informacje dla Darczyńców

Nasze podziękowania oraz inne informacje związane z osobami lub podmiotami, które udzieliły wsparcia działalności fundacji.

Współpraca z firmami

Zarys propozycji współpracy naszej fundacji z podmiotami gospodarczymi. Wykazanie, że fakt takiej współpracy może być korzystny dla obu stron.

Regulamin

Tutaj znajduje się regulamin naszej witryny określający zasady korzystania z niej, mówiący o naszej polityce prywatności, o używaniu plików cookies, a także o warunkach korzystania z serwisów płatniczych.

Statut fundacji

Tutaj znajduje się link do treści statutu Fundacji Nie Zostaniesz Sam

KONTAKT

Adres pocztowy:
ul. Lompy 3/2
71-669 Szczecin

E-mail:
kontakt@fundacjaniezostanieszsam.org

Telefon:
+48 510053620

RACHUNEK BANKOWY

Nr: 08 1090 149 0000 0001 3318 8843

SWIFT: WBK PPLPP BANK SANTANDER POLSKA S.A.

dane rejestrowe

NR KRS: 0000630753

NIP: 8513198158

REGON: 365142540

Copyright © 2023. Fundacja Nie Zostaniesz Sam